معرفی وب سایت تخصصی سنت ویدئو

بنام خداوند مهر ورز مهر آفرین
من و همه ی کسانی که در « وب سایت سنت ویدئو » وقت و انرژی مصرف می کنیم ، بنده ای ازبندگان خداوندیم که سر و جبین فقط به آستان احدیت او می نهیم و فقط او را می پرستیم و تحمید و تمجید او را بیان می کنیم و برپیامبر گرامیش درود فرستاده و راه او را می پوییم. تمسک به آیین گرانقدر اسلام ، جزو اصول اولیه ی ماست و معیارقرار دادن قرآن و سنت ،هدف زندگی ماست . اهلبیت ، صحابه و بزرگمردان تاریخ رضی الله عنهم اجمعین را بردیده ی منت ارج نهاده وازآنان به نیکی یاد می کنیم وخودرا مکلف می کنیم که صفات پسندیده وویژگیهای زیبا ورفتاروکردار مثبت آن هارا الگوی خویش قرار داده ولغزشهایشان را به بهترین داور، که خدا وند بزرگ است ، وا می گذاریم واین روش را برای تقوا وآخرت خود، بهتر ومناسب تر می دانیم وخدمت به خلق خدا وسود رسانی به بندگان الهی ومثبت اندیشی ومثبت رفتار کردن را ، بهترین لذت زندگی خود می دانیم و معتقدیم درس آن بزرگمردان همین بوده وتنها این نوع نگرش را «نگرش درست» وباعث خوشبختی بشر می دانیم .
ماافتخارمی کنیم به این که عضوی ازملت متمدن وبزرگ ایران هستیم وبه ایرانی بودن خود می بالیم.
کسب دانش وآگاهی ، اندیشه پروری ، احترام به اندیشه های دیگران وایجاد جوّی سرشار ازمهرو محبت ، ازمهم ترین وظایف ماست ومهم تر ازهمه ، رعایت قوانین کشور وتوجه ویژه به امنیت ملی وتلاش برای برافراشتن پرچم کشور، ازمهم ترین برنامه ها وآرمان ها ی ماست.

وب سایت سنت ویدئو، نیز، نتیجه ی تفکر فوق است وفقط برای رضای الله ، گسترش پیام اسلام ، عزت واعتلای کشور واطلاع رسانی وخدمت به بندگان خدااست وبس . وب سایت سنت ویدئو ، وابستگي به هيچ گروه يا حزبي ندارد وفقط باتلاش وهزینه ی شما عزیزان وبزرگوارانی که این سایت را لایق دانسته ومورد تفقد قرار می دهید، مشغول خدمت رسانی است. ازهمه ی شما دلسوزان ، نویسندگان ، صاحب نظران ، اندیشمندان واسلام وایران دوستان خواهشمندیم که سایت خودرا باکمک های مادی ومعنوی حمایت کرده ودر ارتقای کیفی و پربارکردن مطالب آن ، ازهیچ کوششی دریغ نفرمایید.
به امید إعتلای پرچم اسلام و به اهتزاز درآمدن آن در سرتاسر گیتی .
خدایا چنان کن سرانجام کار توخوشنود باشی وما رستگار

قُلْ هَٰذِهِ سَبِيلِي أَدْعُو إِلَى اللَّهِ ۚ عَلَىٰ بَصِيرَةٍ أَنَا وَمَنِ اتَّبَعَنِي

بالا